אם יש בך משאלה לחוות יותר חופש שלווה ושמחה, להשאיר מאחור תחושות של תסכול, כאב, כעס, ביקורת או אשמה, ולחוות את עצמך בשלמות ובאהבה, הגעת למקום הנכון. 'קיום חופשי' עבורי זו לא רק סיסמא, אלא מחויבות פנימית יומיומית. אני ממשיכה להשתנות, בכל יום קצת, ובאותה דרך צועדים גם לקוחותיי. תהליך ההתפתחות מאפשר תוצאות אמת הנשמרות לתקופת חיים שלמה. היות ואת כל הכלים אני מיישמת בחיי האישיים, אוכל להעיד, כי קיבלתי מהתהליך מתנות כמו זוגיות טובה, יציבות רגשית, הרמוניה, חשיבה חיובית, ניסים קטנים והפתעות רבות שלא יכולתי לדמיין שיהיו מנת חלקי...

ייעוץ זוגי ייעוץ אישי טיפול זוגי טיפול אישי במרכז

תעודות:

M.A  Integrative consoulting מאסטר בייעוץ אינטגרטיבי, בי"ס לפסיכולוגיה, שלוחת אוניברסיטת דרבי בישראל.

טיפול זוגי ממוקד רגש, בית הספר החדש לפסיכותרפיה ת"א

טיפול ממוקד, קצר מועד, המכון ליישומים קליניים, ת"א.

אימון דיאלוגי, בית הספר לאימון חץ הדעת, כרכור.

B.A.  בתקשורת וניהול, המכללה למנהל ת"א.

קורסי תכנות, אורקל, מערכות מידע, ג'ון ברייס.

שלום לך, שמי שרון, יועצת אישית וזוגית, מטפלת במגוון רחב של נושאים, בכלים מתקדמים מתחום הפסיכולוגיה העכשוית. 

התהליך שאני מנחה מורכב מגישות שונות שמצאתי יעילות לעבודה מול יחידים וזוגות רבים. דרך הבנות מעמיקות, המוקנות בשלבים, נוצרת עצמאות רגשית וחופש פנימי, המעודד תגובות בריאות, נוצר שיפור הסימפטומים אותם נבחר לרפא.

האם יש בך סקרנות לדרך חדשה?

ייעוץ וטיפול, פרטני וזוגי, הוא עיסוקי בעשור האחרון. קודם לכן, ניהלתי, בחברות גדולות תהליכי אסטרטגיה, מיחשוב, ותקשורת שיווקית. צברתי נסיון מגוָון, המאפשר לי להבין לעומק עולמות תוכן שונים - שפות שונות. תשומת ליבי כעת, נתונה אל אותם אמיצים המעזים להתבונן בתוך עצמם, לקחת אחריות, ללמוד ולשנות.