ייעוץ זוגי - לנשואים, לרווקים ולגרושים

לנשואים - להבנת הרובד הנסתר, שמעוות, מפריע ופעמים גם מפרק יחסים, ולא מאפשר להם להישאר הרמוניים. לרווקים בזוגיות - להבנה טובה של ההתאמה בין השניים, להבנה טובה של הצרכים הלא מודעים המובילים אותך להישאר ביחסים או לרצות לשפר אותם, לרווקים ללא זוגיות - המתקשים לשמור על זוגיות יציבה או לאתר פרטנר מתאים, ייעוץ זוגי - נועד להבנה לעומק של 'הצל' הצד הלא מודע שמזמן לכם את התוצאות שבהן לא באמת בחרתם. לגרושים - המעוניינים לשפר את התקשורת המתחייבת מול בן/בת הזוג הקודמת במידה ויש לכם ילדים משותפים, או אלו המעוניינים לוודא כי לא תחזרו למערכת יחסים דומה בעתיד, מול אדם חדש לכאורה, שינגן לכם על אותם נקודות ישנות כואבות. לכולם ללא הבדל, יש מה ללמוד בנוגע ליחסים, לזוגיות, לשפר אמונות ועמדות - באופן שיניב את התוצאות הטובות שנאחל לעצמנו. 

מהות הקשר הזוגי
האגדה מדברת על גורל. על כך שאדם פוגש באופן מאורגן מלמעלה את המיועד לו, האדם שאיתו יחיה באושר לעולם. האם אכן זה גורלנו, להכיר את האחד, להתאהב בו ולהקים איתו משפחה? בפועל, מלאכת הבחירה וההתאמה מורכבת, ולרוב, גם אחרי בחירה אחת 'נכונה', נאלצים לבצע בחירות נוספות במהלך החיים, למצוא את 'האחד' השני והשלישי, לעבור פרידות/גירושין, הפוצעים בנפשנו. הבנת 'מהות הקשר הזוגי' - מספקת פרספקטיבה אמיתית יותר, כזו שאפשר לחיות איתה, מבלי להתאכזב.
הפחד לעזוב קשר למרות שאינו מתאים
הימנעות מעימות מול בן הזוג, חששות וספקות לגבי הקשר, משאירים אנשים בזוגיות שיכולה להיות בלתי נסבלת עבורם. אם בנוסף גם תשתלט התחושה שאין הם יכולים לשנותה, יהפכו חייהם למאותגרים במיוחד. כשחווים מחשבות חצויות והיסוס לגבי הקשר, נוצרת עם הזמן גם תחושת בדידות, התורמת לנפרדות ולמרחק רגשי. אחרי כל זה, יש עוד פחות כוח להיפרד.. אבל האם אכן צריך להיפרד? 
ending relationsheep, fear of loosing, bad relationsheep
איך נדע אם בן/בת הזוג מתאים לנו?
אם הנך בקשר זוגי ולהרגשתך, הגעת לשלב של הכרעה, האם לקחת את הקשר לשלב הבא, האם לעבור לגור יחד, או להתחתן? האם בן/בת הזוג מתאימים להורות משותפת? לפניך שיקולים וטיעונים לכאן ולכאן? קשה לך לחוש וודאות?
כיצד תוכל/י בכל זאת לקבל החלטה מהותית בנוגע לעתיד?
choosing the right partner for life
מה גורם לקצרים בתקשורת, לאי הבנות ולכעסים?
אם נוכל להבין משהו חדש על האופן בו מתרחשת התקשורת שלנו מול אדם אחר, נוכל להפחית משמעותית אי הבנות, טעויות בתקשורת, שבד"כ מובילות לריב ולכעסים. נתחיל בכך שנשאל.. את מי אנו באמת פוגשים? אותו חבר, מנהל, אח, הורה, שמולנו - מה זה באמת להיות במפגש כשאנו מולו?